poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Rewa, Trójmiasto

Wakacje dobiegają końca, moje wakacje niebawem również, jednakże mamy sporo wspomnień z wyjazdu nad morze, wszak miło powrócić myślami do tego co działo się 1,5 tygodnia temu :)

Myśmy pojechali nad morze wczesnym rankiem w piątek, tak aby ten dzień zaliczyć już tam, przejść się, odwiedzić kilka miejsc i iść odprężyć się na plaży, co też uczyniliśmy. W knajpce przy samej plaży spotkaliśmy małżeństwo z borderkiem, którzy to okazali się przejechać na Sopockie zawody agility, na weekend. Korzystając z okazji, wybraliśmy się na borderowy spacer :)
Chłopaki się wybiegały i wybawiły za wszystkie możliwe czasy :)

I tak wypełnił się dzień pierwszy :)
Dzień drugi upłynął nam pod znakiem Sopotu, molo, deptaka w centrum, oraz cukierni z cukierkami, gdzie można było zobaczyć jak pięknie powstają cuksy i lizaki, oraz można  było sobie samemu zrobić lizaka. Skorzystałam... lizak, miodzio w gębie, polecam... Ciuciu Sopot :)

I tak minął dzień drugi... :)
Trzeciego dnia natomiast pojechaliśmy znowu do Sopotu, tym razem na wystawę międzynarodową oraz na moje ukochane agilitki, chociaż na chwilkę... :)
Na wystawie oczywiście okupowałam ring belgów, bo byłabym chyba chora, gdyby było inaczej :)
Po udanej wystawie, zebraliśmy się w kupę i porobiliśmy fotki belgutków w grupie... ciężko było, ale nasze ukochane dzieciaki bardzo się starały by wysiedzieć w tłumie i dać się obfocić :)
Natomiast z ringu belgowego, poszłam na agilitki, gdzie dziewczyny skorzystały nie co z ringu rozgrzewkowego i poćwiczyły ze znajomą, która startowała w zawodach, ze swoim belgiem ;)

od prawej: Haifa Deabei, Jewett z Wiedźmińskiej Stajni, Windream Follow me, Windream Ferrari, IR'HYANA Des Fauves De Malines
Quana de la Terre Sauvage, Elza Bagatela z Doliny Wieprza, E-Wojtek Bagatela z Doliny Wieprza, Suri, Aira BiriBiaDai 

Balan Killing Machine, Channel Killing Machine, G-Hajar vom Lahberg
spotkałyśmy też kuzynkę Mandalki... i tak od prawej: YESSICA VENUS z Kovárny, Jewett z Wiedźmińskiej Stajni, Haifa Deabei 

Po imprezie, skumaliśmy się ze znajomymi z Wrocławia i z trójmiasta i poszliśmy na plażę wypływać psy i porobić kilka fot... spotkanie cudowne i pełne plotek :)

I znowu rodzinnie, Mandalka z półbratem... od prawej: Haifa Deabei, Jewett z Wiedźmińskiej Stajni, Nielsen z Wiedźmińskiej Stajni 
Haifa Deabei, Jewett z Wiedźmińskiej Stajni, Nielsen z Wiedźmińskiej Stajni, Suri, Aira Kicune BriBiaDai
I tak minął dzień 3... a resztę dni nad morzem się leniliśmy, chodziliśmy na plażę, odpoczywaliśmy...

I tak minął nam wyjazd nad morze <3