poniedziałek, 3 października 2016

Miesiąc milczałam, bo chciałam przeczekać jakie będą wyniki z naszych agilitowych wyjazdów, i teraz kiedy jest po wszystkim mogę z dumą nas pochwalić. Nasza ciężka praca zaowocowała następującymi wynikami na poszczególnych zawodach:

CSJ Agility Łąck - 17-18.09.16
Sobota
Jumping I - DIS
Jumping II - DIS
Agility 0 - 5 lokata

Niedziela
Jumping I - 3 lokata
Jumping II - 4 lokata
Agility 0 - 1 lokata
Agility+Jumping 0 - 2 lokata!


Puchar Bursztynowego Psa 2016 - 1-2.10.16
Sobota
Jumping I - 1 lokata
Jumping II - 3 ;okata
Agility 0 - DIS

Niedziela
Jumping I - 5 lokata
Jumping II - 1 lokata
Agility 0 - 4 lokata

Agility+Jumping - nie było klasyfikacji łącznych na tych zawodach.

Jestem naprawdę bardzo dumna z mojej Ceri, teraz pozostaje nam tylko dokończyć szlifowanie stref oraz dotarcie się w torze, a wtedy myślę, że poszalejemy fajnie, wszak Ceri to naprawdę fajne stworzonko do tego sportu :)
Cieszę się również ponieważ z obu zawodów wracamy TYLKO z 3 DISami, czyli dyskwalifikacjami, a to oznacza, że jesteśmy już gotowe na wyzwania, dogadujemy się i potrafimy ładnie biegać. Teraz czas na plany na rok 2017, ponieważ w tym roku to były nasze 2 i ostatnie zawody agility. Za 2 tygodnie wybieramy się jeszcze do Mińska Mazowieckiego na Mistrzostwa Polski Owczarków Belgijskich w OBI z Mandalą, ale na totalnym luzie i w ramach zabawy. Poza tym bierzemy się solidnie do pracy by wejście do klasy zaawansowanej na agility w nowym roku, rozpocząć godnie. :)